Porozmawiajmy - biurka z regulowaną wysokością czy biurka stojące

Porozmawiajmy - biurka z regulowaną wysokością czy biurka stojące

Jeśli chcesz się zaangażować w aktywną pracę (a powinieneś), musisz wziąć pod uwagę kilka kwestii. Jedną z najbardziej popularnych metod jest siedzenie i stanie, ale aby to zrobić to należy wybrać pomiędzy wysokość regulowaną Biurka z regulacją wysokości i biurka z regulacją wysokości.

Brzmią tak samo, ale tak nie jest!

A biurko z regulacją wysokości Biurko z regulacją wysokości to zwykłe biurko, które można dostosować do pozycji siedzącej lub stojącej. Oznacza to, że można pracować na zmianę w obu tych pozycjach. Biurko z regulacją wysokości to, jak sama nazwa wskazuje, wysokie biurko, przy którym przez pewien czas można po prostu stać.

Biurka z wysokością do stania są idealne do zwinnych miejscach pracy, ponieważ każdy może się przemieszczać i korzystać z biurka, gdy chce stać przez krótki czas. Biurka z regulacją wysokości są raczej przeznaczone dla jednej osoby, np. w zwykłym biurze. Mimo to pasują one również do zwinnych miejsc pracy, dzięki czemu są dość elastyczne.

Obie opcje pozwalają uniknąć zagrożeń związanych z siedzącym trybem życia w pracy biurowej, ale która z nich jest Twoim zdaniem najlepsza?