Czy "meble funkcyjne" to już coś?

Czy "meble funkcyjne" to już coś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tym, co sprawia, że jesteś stylowa? Pod wieloma względami styl jest w oku patrzącego, ponieważ każdy ma inne wyobrażenie o stylu. Pomyśl o charakterystycznej ścianie, która od dawna jest stylowym dodatkiem do zwykłego pokoju - jest to ściana, która jest ozdobiona w inny sposób niż reszta pokoju, tworząc wyróżniającą się cechę i dodatkowe "wow".

Czy charakterystyczne meble mogą zrobić to samo?

Jest to nowoczesny pomysł na meble biurowe z pewną zmianą. Jest to pojedynczy mebel, zazwyczaj coś dużego lub interesującego, a reszta biura jest zbudowana wokół tego jednego elementu. Będzie to element wyróżniający się, przyciągający wzrok, element "wow", podobnie jak stara charakterystyczna ściana, o której właśnie wspomnieliśmy. Czy to może być cecha biura przyszłości?

To, jaki będzie ten pojedynczy mebel, zależy od Twojego biura i wizji. Mogą to być biurka na zamówienie, a reszta wystroju może być prosta, albo duże biurko w kształcie fali, które robi wrażenie, gdy wchodzisz do pomieszczenia. Jeśli chodzi o biophilic design, może to być żywe drzewo, jeśli chcesz odejść od koncepcji mebli! Twój charakterystyczny mebel może być czymkolwiek zechcesz, ale nie może być mainstreamowy.

Co sądzisz o pomyśle na charakterystyczne meble? Czy uważasz, że jest to coś, co się przyjmie?