Zmniejsz swój niepokój dzięki liście rzeczy do zrobienia

Zmniejsz swój niepokój dzięki liście rzeczy do zrobienia

Niepokój jest jednym z najbardziej powszechnych warunków wokół podczas współczesnego dnia.

To nie jest zaskoczeniem, gdy spojrzeć na szybkim tempie życia wszyscy żyjemy. Jesteśmy stale podłączony i włączony, rzadko bierzemy przerwy mamy do, i biegniemy z jednego zadania do drugiego, ledwo zatrzymując się wziąć czas, aby żyć w chwili. Wszystko to składa się na obraz pełen niepokoju i jest to dalekie od zdrowego sposobu życia.

Niepokój jest, oczywiście, częścią spektrum zaburzeń psychicznych i ma kilka różnych nasileń. Możesz doświadczać niepokoju w nagłych przypadkach, np. w określonych godzinach, kiedy jesteś zestresowany przy biurku w biurze, lub kiedy nadchodzi określona pora roku. Możesz jednak być osobą, która doświadcza stresu w różnym stopniu przez cały czas.

Niezależnie od tego, jak często doświadczasz niepokoju, jednym ze sposobów na jego zmniejszenie i odzyskanie kontroli nad swoim życiem jest zrozumienie, jak lepiej zarządzać swoim czasem, stosując określone techniki zarządzania czasem. Chociaż może to nie wyeliminować całkowicie lęku, ponieważ zależy to od tego, jakie są Twoje osobiste czynniki wyzwalające, to z pewnością może pomóc, jeśli czas spędzony w fotelach biurowych jest jednym z głównych powodów, dla których czujesz się w ten sposób.

W jaki sposób praca powoduje niepokój?

Istnieje wiele różnych sytuacji w pracy, które mogą powodować, że ktoś czuje się przytłoczony, zestresowany, zaczyna nadmiernie myśleć o wszystkim i rozwija się u niego niepokój. To nie jest tylko martwienie się o rzeczy, to jest martwienie się na wysokich obrotach. Niepokój jest bardzo denerwującym i szkodliwym stanem, z którym można żyć, dlatego ważne jest, aby ważne aby dowiedzieć się, co konkretnie powoduje, że czujesz się tak, jak się czujesz.

Kilka wspólnych przyczyn stresu i niepokoju w miejscu pracy to:

  • Układ siedzeń w biurze, np. jeśli w Twoim biurze jest hot desking układ. To wiadomo, że że jest to dość niepokojące dla tych, którzy lubią swoje własne biurko i specyficzny obszar na co dzień
  • Niesprawiedliwe obciążenie pracą, które sprawia, że walczysz o osiągnięcie celów i terminów
  • Ciągłe zmiany w środowisku biurowym
  • Słabe zarządzanie
  • Konflikty z kolegami

Lista jest długa.

Zrozumienie znaczenia zarządzania czasem pomoże Ci odzyskać kontrolę nad swoim dniem pracy. W rezultacie będziesz w stanie zorganizować swój czas przy biurku kierowniczym o wiele skuteczniej i upewnić się, że nie będziesz ciągle gonić za ogonem i martwić się o rzeczy, których nie udało Ci się zrobić w danym dniu.

Jak może Do Lista rzeczy do zrobienia?

Istnieje wiele różnych technik zarządzania czasem, które możesz wypróbować, ale najbardziej podstawową i czasami najbardziej skuteczna, jest do lista.

Jest to w zasadzie lista rzeczy, które musisz zrobić, uszeregowanych w kolejności ważności. Następnie zaznaczasz każdą pozycję, jak to robisz, pracując w dół listy od najważniejszego najważniejszego zadanie do najmniej ważnego. Możesz nawet spróbować użyć do list app jeśli wolisz cyfrową trasę.

A do lista pomaga zmniejszyć niepokój w tym przypadku, ponieważ przejmujesz kontrolę. Opróżniasz swój umysł z tych wszystkich myśli, które są związane z tym, co musisz zrobić w ciągu dnia i organizujesz go tak, że robisz postępy. Z każdym pojedynczym elementem, który zaznaczysz, na pewno poczujesz mały przypływ pewności siebie, a w rezultacie w rezultacie, twój niepokój zmniejszy się.

Jeśli zauważysz, że regularnie zmagasz się z lękiem, koniecznie odwiedź swojego lekarza i porozmawiaj o metodach, które mogą pomóc Ci odzyskać kontrolę w inny sposób. Sprawdź tę infografikę, która mówi o kilku naturalnych środkach, które możesz wypróbować.

Źródło - https://visual.ly/community/infographic/health/natural-remedies-anxiety-infographic

Nie jest możliwe, aby być produktywnym w biurze, jeśli walczysz z niepokojem i jest on całkowicie niekontrolowany. Odzyskując kontrolę i rozumiejąc, jakie są Twoje czynniki wyzwalające, możesz nauczyć się technik zarządzania, w tym zarządzania czasem, które pozwolą Ci powstrzymać lęk rujnujący Twój dzień. Może to być nawet tak proste, jak korzystanie z roślin biurowych, które są znane z tego, że pomagają zmniejszyć stres i niepokój w sposób naturalny.

Rzecz z niepokojem jest taka, że jest on jak głos w twojej głowie, który trzeba wyciszyć. Gdy zaczniesz przejmować kontrolę i rozumieć ten stan, jego moc jest znacznie mniejsza i możesz zacząć żyć swoim życiem bez ciągłego obciążenia niekontrolowanym niepokojem.